facebook pixel
+420 724 868 594
Denně od 8:00 do 15:00
Logo

Flower box „Pastelová nálada“ 1.

Harmonie květin v pastelových tónech. Ideální dárek ke jmeninám, narozeninám pro mámu i sestru.

683 Kč
včetně DPH

Symbolika této květiny

  • Přátelství
  • Štěstí

Jak pečovat o kytici?

Podrobný popis produktu

Rozmazlete své blízké s naší Pastelovou náladou - exkluzivní flower box plný karafiátů, chryzantém a růží v pestrých růžových, žlutých, oranžových tónech, doplněných něžnou bílou. Elegantní dárek pro každou příležitost, který zahřeje srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Naše flower boxy jsou skvělým dárkem pro různé příležitosti, včetně narozenin, výročí nebo pro vyjádření lásky a vděku. Jsou ideálním romantickým gestem k Valentýnu, ale také mohou sloužit jako elegantní způsob, jak poděkovat nebo se omluvit. Výjimečně se hodí i jako dárek k oslavě úspěchů, při gratulacích nebo prostě jen tak, jako překvapení pro milovanou ženu. Můžete je darovat i jako dárek pro maminku, nebo pro své nejbližší kamarádky a sestry. A pokud chcete udělat radost bez jakékoliv konkrétní příležitosti, naše květinové boxy jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit lásku a přátelství.

Složení flower boxu: Dárková krabička  ve tvaru srdce cca 24x20cm, chryzantéma kopretina 1 ks, karafiát trsový 5 ks, růže 3 ks, eustoma 1 ks, wax/nevěstin závoj 2 ks, santini 1ks, doplněné zelení. Květiny jsou umístěny do aranžovací hmoty. / Velikost hotového aranžmá cca 28cm + 15cm /

  Fotografie je ilustrační.  💌Vzkaz nebo přáníčko přiložíme zdarma       

Proč květiny od nás