facebook pixel
+420 724 868 594
Denně od 8:00 do 15:00
Logo

Flower box „Pastelová nálada“ 2.

Harmonie květin v pastelových tónech. Ideální dárek ke jmeninám, narozeninám pro mámu i sestru.

755 Kč
včetně DPH

Symbolika této květiny

  • Přátelství
  • Štěstí

Jak pečovat o kytici?

Podrobný popis produktu

"Rozmazlete své blízké s naší Pastelovou náladou - exkluzivní flower box plný karafiátů, chryzantém a růží v pestrých růžových, žlutých, oranžových tónech, doplněných něžnou bílou. Elegantní dárek pro každou příležitost, který zahřeje srdce a vykouzlí úsměv na tváři. Naše flower boxy jsou skvělým dárkem pro různé příležitosti, včetně narozenin, výročí nebo pro vyjádření lásky a vděku. Jsou ideálním romantickým gestem k Valentýnu, ale také mohou sloužit jako elegantní způsob, jak poděkovat nebo se omluvit. Výjimečně se hodí i jako dárek k oslavě úspěchů, při gratulacích nebo prostě jen tak, jako překvapení pro milovanou ženu. Můžete je darovat i jako dárek pro maminku, nebo pro své nejbližší kamarádky a sestry. A pokud chcete udělat radost bez jakékoliv konkrétní příležitosti, naše květinové boxy jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit lásku a přátelství.

Složení flower boxu: Dárková krabička  ve tvaru srdce cca 27x21cm, chryzantéma kopretina 2 ks, karafiát trsový 7 ks, karafiát 3 ks, růže 5 ks, doplněné zelení. Květiny jsou umístěny do aranžovací hmoty. 

 Velikost hotového aranžmá cca 31m + 18cm   Fotografie je ilustrační.  💌Vzkaz nebo přáníčko přiložíme zdarma  🎁Dárkové balení  je zdarma.  

Proč květiny od nás